Reviews (7.x-1.18) - en to ky translation catalogue (8 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: view
ky: көрүү

en: edit
ky: түзөт
