Reviews (7.x-1.18) - en to mr translation catalogue (18 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: approve
mr: स्वीकृत

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Cancel
mr: रद्द

en: Enabled
mr: समर्थ

en: view
mr: दाखवा

en: Link
mr: दुवा

en: edit
mr: संपादन

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: User
mr: सदस्य

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Node
mr: शाखा

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Anonymous
mr: अज्ञात

en: Not published
mr: अप्रकाशित

en: Rating
mr: श्रेणी
