Reviews (7.x-1.18) - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: by
pa: ਵਲੋਂ
