Reviews (7.x-1.19) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Enabled
az: Qoşulub

en: view
az: görünüş

en: edit
az: redaktə et

en: Default
az: Susmaya görə

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Node
az: Material

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Anonymous
az: Anonim

en: Not published
az: Dərc olunmayıb
