Reviews (7.x-1.19) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Status
be: Статус

en: approve
be: дазволіць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Enabled
be: Уключана

en: view
be: глядзець

en: Link
be: Спасылка

en: edit
be: рэдагаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: User
be: Карыстальнік

en: Created
be: Створана

en: Node
be: Вузел

en: Published
be: Апублікавана

en: Anonymous
be: Ананім

en: Not published
be: Не апублікаваны

en: by
be: аўтар
