Reviews (7.x-1.19) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Status
ca: Estat

en: approve
ca: aprova

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Enabled
ca: Habilitat

en: view
ca: mostra

en: Link
ca: Enllaç

en: edit
ca: edita

en: Default
ca: Per defecte

en: User
ca: Usuari

en: Created
ca: Creat

en: Published
ca: Publicat

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Tab
ca: Pestanya

en: Your rating
ca: El vostre vot

en: Not published
ca: No publicat

en: by
ca: per

en: Rating
ca: Valoració

en: click here
ca: clica aquí
