Reviews (7.x-1.19) - en to cs translation catalogue (21 entries)

en: Status
cs: Stav

en: approve
cs: schválit

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: view
cs: zobrazit

en: Link
cs: Odkaz

en: edit
cs: upravit

en: Default
cs: Výchozí

en: User
cs: Uživatel

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Node
cs: Uzly

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Your rating
cs: Vaše hodnocení

en: Not published
cs: Skryto

en: by
cs: od

en: Review
cs: Revize

en: Number of Stars
cs: Počet hvězdiček
