Reviews (7.x-1.19) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: approve
da: godkend

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Username
da: Brugernavn

en: Cancel
da: Annullér

en: Enabled
da: Aktiveret

en: view
da: vis

en: edit
da: redigér

en: Default
da: Standard

en: Reviews
da: Inspektioner

en: User
da: Bruger

en: Created
da: Oprettet

en: Node
da: Indholdselement

en: Published
da: Udgivet

en: Anonymous
da: Anonym

en: Tab
da: Fane

en: Your rating
da: Din bedømmelse

en: Not published
da: Ikke udgivet

en: by
da: af

en: Review
da: Gennemgå

en: Rating
da: Bedømmelse

en: click here
da: klik her

en: Number of Stars
da: Antal stjerner
