Reviews (7.x-1.19) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: approve
fa: موافقت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Username
fa: نام کاربری

en: Cancel
fa: لغو

en: Enabled
fa: فعال

en: view
fa: مشاهده

en: Link
fa: پیوند

en: edit
fa: ویرایش

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: User
fa: کاربر

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Node
fa: محتوا

en: Published
fa: منتشر شده

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Tab
fa: زبانه

en: Your rating
fa: امتیاز شما

en: Not published
fa: منتشر نشده

en: by
fa: توسط

en: Review
fa: بازبینی
