Reviews (7.x-1.19) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: Status
gl: Estado

en: approve
gl: aprobar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Enabled
gl: Activado

en: view
gl: vista

en: Link
gl: Ligazón

en: edit
gl: editar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Reviews
gl: Revisións

en: User
gl: Usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: Node
gl: Nodo

en: Published
gl: Publicado

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Your rating
gl: A súa valoración

en: Not published
gl: Non publicado

en: by
gl: por

en: Review
gl: Revisión

en: Rating
gl: Valoración

en: Number of Stars
gl: Número de Estrelas
