Reviews (7.x-1.19) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: approve
gu: સ્વિકાર

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: view
gu: જુઓ

en: Link
gu: કડી

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Node
gu: નોડ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Not published
gu: અપ્રકાશિત
