Reviews (7.x-1.19) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Status
he: מצב

en: approve
he: אשר

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Username
he: שם משתמש

en: Cancel
he: ביטול

en: Enabled
he: מופעל

en: view
he: צפיה

en: Link
he: קישור

en: edit
he: עריכה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: User
he: משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Node
he: פריט תוכן

en: Published
he: מפורסם

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Tab
he: לשונית

en: Your rating
he: הדירוג שלך

en: Not published
he: לא מפורסם

en: by
he: ע"י

en: Review
he: סקירה

en: Rating
he: דירוג

en: click here
he: לחץ כאן

en: Number of Stars
he: מספר כוכבים
