Reviews (7.x-1.19) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: approve
hu: elfogadás

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: view
hu: megtekintés

en: Link
hu: Hivatkozás

en: edit
hu: szerkesztés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Reviews
hu: Szemlék

en: User
hu: Felhasználó

en: Created
hu: Létrehozva

en: Node
hu: Tartalom

en: Published
hu: Közzétéve

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Tab
hu: Fül

en: Your rating
hu: Saját értékelés

en: Not published
hu: Rejtett

en: by
hu: -

en: Review
hu: Áttekintés

en: Rating
hu: Értékelés

en: click here
hu: ide kattintva

en: Number of Stars
hu: Legmagasabb pontszám
