Reviews (7.x-1.19) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: approve
lv: apstiprināt

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Enabled
lv: Iespējots

en: view
lv: skatīt

en: Link
lv: Saite

en: edit
lv: labot

en: Default
lv: Noklusējuma

en: User
lv: Lietotājs

en: Created
lv: Izveidots

en: Node
lv: Mezgls

en: Published
lv: Publicēts

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Tab
lv: Cilne

en: Your rating
lv: Tavs vērtējums

en: Not published
lv: Nav publicēts

en: by
lv: Iesniedza

en: Rating
lv: Reitings
