Reviews (7.x-1.19) - en to mn translation catalogue (18 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: approve
mn: зөвшөөрөх

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: view
mn: харах

en: Link
mn: Холбоос

en: edit
mn: засварлах

en: Default
mn: Анхны утга

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Created
mn: Үүссэн

en: Node
mn: Зангилаа

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: Not published
mn: Хэвлэгдээгүй

en: by
mn: аар
