Reviews (7.x-1.19) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: approve
oc: aprovar

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Cancel
oc: Anullar

en: Enabled
oc: Activat

en: view
oc: veire

en: Link
oc: Ligam

en: edit
oc: modificar

en: Default
oc: Per defaut

en: User
oc: Utilizaire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Node
oc: Nosèl

en: Published
oc: Publicat

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Not published
oc: Pas publicat

en: by
oc: per
