Reviews (7.x-1.19) - en to pt translation catalogue (23 entries)

en: approve
pt: aprovar

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Enabled
pt: Habilitado

en: view
pt: ver

en: edit
pt: editar

en: Default
pt: Padrão

en: Reviews
pt: Revisões

en: User
pt: Usuário

en: Created
pt: Criado

en: Published
pt: Publicado

en: Anonymous
pt: Anônimo

en: Tab
pt: Aba

en: Your rating
pt: Sua avaliação

en: Not published
pt: Não publicado

en: by
pt: escrito por

en: Review
pt: Revisão do pedido

en: Rejected
pt: Rejeitada

en: Rating
pt: Avaliação

en: click here
pt: clique aqui

en: Number of Stars
pt: Número de estrelas
