Reviews (7.x-1.3) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: approve
bs: odobri

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Created
bs: Kreiran

en: Published
bs: Objavljeno

en: Anonymous
bs: Anonimus
