Reviews (7.x-1.3) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Status
es: Estado

en: approve
es: aprobar

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Cancel
es: Cancelar

en: Enabled
es: Activado

en: view
es: vista

en: Reviews
es: Revisiones

en: Created
es: Creado

en: Published
es: Publicado

en: Anonymous
es: Anónimo

en: Review
es: Revisión

en: Rejected
es: Rechazado

en: click here
es: haga click aquí
