Reviews (7.x-1.3) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Cancel
sq: Anulo

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: view
sq: shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Published
sq: Publikuar

en: Anonymous
sq: Anonim
