Reviews (7.x-1.3) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: view
ug: كۆرۇش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Anonymous
ug: نامسىز
