Reviews (7.x-1.4) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: approve
nl: goedkeuren

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: view
nl: weergeven

en: Reviews
nl: Inspecties

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Not published
nl: Niet gepubliceerd

en: Review
nl: Overzicht

en: click here
nl: klik hier
