Reviews (7.x-1.5) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: approve
ne: स्वीकृति

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: view
ne: दृश्य

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Not published
ne: अप्रकाशित
