Reviews (7.x-1.6) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: approve
ast: aprobar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Enabled
ast: Activáu

en: view
ast: vista

en: Created
ast: Fechu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: Not published
ast: Ensin espublizar
