Reviews (7.x-1.6) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: approve
bn: অনুমোদন দিন

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: view
bn: প্রদর্শন

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Not published
bn: অপ্রকাশিত
