Reviews (7.x-1.6) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: approve
ml: അംഗീകരിക്കുക

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: view
ml: കാണുക

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ

en: Anonymous
ml: അഞ്ജാതന്‍

en: Not published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിക്കാത്തവ
