Reviews (7.x-1.7) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: approve
ar: موافقة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Enabled
ar: مفعل

en: view
ar: عرض

en: Created
ar: الإنشاء

en: Published
ar: منشور

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Not published
ar: لم ينشر

en: Review
ar: المراجعة
