Reviews (7.x-1.8) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: approve
pl: zatwierdź

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Enabled
pl: Włączone

en: view
pl: przeglądaj

en: Created
pl: Utworzono

en: Published
pl: Opublikowane

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Not published
pl: Nie do publikacji

en: Review
pl: Podgląd

en: Rejected
pl: Odrzucone

en: click here
pl: kliknij tu
