Reviews (7.x-1.9) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: approve
mg: ekeo

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Username
mg: Anarana

en: Cancel
mg: Aoka ihany
