Reviews (7.x-1.9) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Username
ps: کارن نوم

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Anonymous
ps: ناپیژنده
