Reviews (7.x-1.9) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Cancel
se: Hilggo

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Published
se: Almmuhuvvon
