Reviews (7.x-1.19) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Status
bg: Статус

en: approve
bg: одобри

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Username
bg: Потребителско име

en: Cancel
bg: Отмени

en: Enabled
bg: Активиран

en: view
bg: преглед

en: Link
bg: Линк

en: edit
bg: редактирай

en: Default
bg: По подразбиране

en: User
bg: Потребител

en: Created
bg: Създадено

en: Node
bg: Материал

en: Published
bg: Публикувано

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Your rating
bg: Гласувай

en: Not published
bg: Непубликувано

en: by
bg: от

en: Rating
bg: Рейтинг
