Reviews (7.x-1.17) - en to ru translation catalogue (26 entries)

en: Status
ru: Статус

en: approve
ru: утвердить

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Cancel
ru: Отмена

en: Enabled
ru: Включено

en: view
ru: представление

en: Link
ru: Ссылка

en: edit
ru: изменить

en: Default
ru: По умолчанию

en: User
ru: Пользователь

en: Created
ru: Создано

en: Node
ru: Материал

en: Published
ru: Опубликовано

en: Anonymous
ru: Гость

en: Tab
ru: Вкладка

en: Your rating
ru: Ваша оценка

en: Not published
ru: Не опубликовано

en: by
ru: автор

en: Review
ru: Проверка

en: Rejected
ru: Отказано

en: Rating
ru: Рейтинг

en: click here
ru: нажмите здесь

en: Number of Stars
ru: Количество звёзд

en: Default path pattern
ru: Шаблон пути по умолчанию
