Revision Deletion (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: List
bg: Списък

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Settings
bg: Настройки

en: Notes
bg: Бележки

en: User
bg: Потребител

en: Created
bg: Създадено

en: published
bg: публикувано

en: revert
bg: връщане

en: Revision
bg: Редакция

en: not published
bg: непубликувано
