Revision Deletion (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: delete
bo: བསུབ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Notes
bo: ཞར་མཆན།

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: Revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས

en: not published
bo: སྤེལ་མེད་པ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
