Revision Deletion (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: List
eo: Listo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: Settings
eo: Agordoj

en: User
eo: Uzanto

en: Created
eo: Kreita

en: published
eo: publikigita

en: revert
eo: malfari

en: Revision
eo: Revizio

en: not published
eo: ne publikigita
