Revision Deletion (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (23 entries)

en: Title
es: Título

en: delete
es: eliminar

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Content
es: Contenido

en: Type
es: Tipo

en: List
es: Listado

en: Disabled
es: Desactivado

en: Content types
es: Tipos de contenido

en: Settings
es: Configuración

en: Notes
es: Notas

en: User
es: Usuario

en: Created
es: Creado

en: Always
es: Siempre

en: published
es: publicado

en: revert
es: revertir

en: Revision
es: Revisión

en: not published
es: no publicado

en: About
es: Acerca de

en: Uses
es: Usos

en: Current revision
es: Revisión actual

en: Configuring content types
es: Configuración de tipos de contenido
