Revision Deletion (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: Disabled
et: Keelatud

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Settings
et: Seaded

en: User
et: Kasutaja

en: Created
et: Loodud

en: Always
et: Alati

en: published
et: avaldatud

en: revert
et: tühista

en: Revision
et: Redaktsioon

en: not published
et: avaldamata

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: Current revision
et: Aktiivne redaktsioon
