Revision Deletion (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: List
eu: Zerrenda

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Notes
eu: Oharrak

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Created
eu: Sortua

en: Always
eu: Beti

en: published
eu: argitaratuta

en: revert
eu: leheneratu

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: not published
eu: argitaratu gabe

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak
