Revision Deletion (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (19 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Status
hi: अवस्था

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Content
hi: सामग्री

en: Type
hi: प्रकार

en: List
hi: सूची

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Content types
hi: विषय वस्तु के प्रकार

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Created
hi: निर्मित

en: published
hi: प्रकाशित

en: revert
hi: वापिस लाएँ

en: Revision
hi: संशोधन

en: not published
hi: अप्रकाशित

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग
