Revision Deletion (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Title
hu: Cím

en: delete
hu: törlés

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Type
hu: Típus

en: List
hu: Lista

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Settings
hu: Beállítások

en: Notes
hu: Jegyzetek

en: User
hu: Felhasználó

en: Created
hu: Létrehozva

en: Always
hu: Mindig

en: published
hu: közzétett

en: revert
hu: visszaállítás

en: Revision
hu: Változat

en: not published
hu: rejtett

en: About
hu: Leírás

en: Uses
hu: Használat

en: Current revision
hu: Aktuális változat
