Revision Deletion (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Notes
lt: Pastabos

en: User
lt: Narys

en: Created
lt: Sukurta

en: Always
lt: Visada

en: published
lt: paskelbtas

en: revert
lt: sugrąžinti

en: Revision
lt: Versija

en: not published
lt: nepaskelbtas

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja
