Revision Deletion (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: User
lv: Lietotājs

en: Created
lv: Izveidots

en: Always
lv: Vienmēr

en: published
lv: publicēts

en: revert
lv: atgriezt atpakaļ

en: Revision
lv: Revīzija

en: not published
lv: nepublicēts

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto

en: Current revision
lv: Pašreizējā revīzija
