Revision Deletion (7.x-1.0) - en to mg translation catalogue (11 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: List
mg: Lisitra

en: User
mg: Mpampiasa

en: published
mg: azo vakiana

en: not published
mg: tsy azo vakiana
