Revision Deletion (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: delete
mr: मिटवा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Type
mr: प्रकार

en: List
mr: यादी

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Content types
mr: साहित्य प्रकार

en: Settings
mr: संरचना

en: Notes
mr: टिप्पणी

en: User
mr: सदस्य

en: Created
mr: प्रकाशन
