Revision Deletion (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Title
nl: Titel

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: List
nl: Lijst

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Notes
nl: Notities

en: User
nl: Gebruiker

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Always
nl: Altijd

en: published
nl: gepubliceerd

en: revert
nl: terugzetten

en: Revision
nl: Revisie

en: not published
nl: niet gepubliceerd

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Current revision
nl: Huidige revisie
