Revision Deletion (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: List
nn: Liste

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Content types
nn: Innhaldstyper

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Notes
nn: Notat

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: published
nn: publisert

en: revert
nn: tilbakestill

en: Revision
nn: Utgåve

en: not published
nn: ikkje publisert
