Revision Deletion (7.x-1.0) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: published
se: almmuhuvvon

en: not published
se: ii almmuhuvvon

en: About
se: Birra
