Revision Deletion (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Title
sk: Názov

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Notes
sk: Poznámky

en: User
sk: Používateľ

en: Created
sk: Vytvorené

en: Always
sk: Vždy

en: published
sk: zverejnené

en: revert
sk: vrátiť

en: Revision
sk: Revízia

en: not published
sk: nezverejnené

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa

en: Current revision
sk: Aktuálna revízia
