Revision Deletion (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: List
sq: Lista

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: Settings
sq: Rregullimet

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: published
sq: publikuar

en: revert
sq: rikthe

en: Revision
sq: Revizioni

en: not published
sq: pa publikuar

en: About
sq: Informacione
